Dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky k vyřízení v roce 2022 je nutné odeslat nejpozději 15.12. V termínu od 19.12.2022 do 2.1.2023 nebude již možné objednávky zpracovat. Děkujeme za pochopení !

Benzínová řetězová pila AL-KO BKS 4040

Produktové číslo: 113186 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Lehká a obratná benzínová řetězová pila
  • Silný řezný výkon a životnost díky automatickému mazání řetězu
  • Bezpečnostní brzda pro rychlé zastavení řetězu
  • Snadné čištění vzduchového filtru
  • Vodící lišta 40cm

Výkonný 2taktní motor s tlumením vibrací vysoká tažná síla a řezací výkon systémová brzda a bezpečná rukojeť na ruce s rychlým zastavením řetězu. Automatické mazání řetězu.

Technická specifikace

Značka AL-KO
Výkon v kW 1.5 KW
Objem v ccm 40.1
Typ motoru 2-taktní
Počet otáček v ot./min 11000
Počet válců motoru 1
Automatický sytič ano
Produktová řada Comfort
Pilový řetěz 3/8"
Brzda řetězu ano
Typ pohonu Benzínový
Napínání řetězu bez nářadí ne
Akustický výkon LwA[dB(A)] 110
Hodnota vibrací (m/s^2) 8.5
Odchylka KpA [dB (A)] 3
Členění 3/8" special
Hmotnost netto v kg 5.3 KG
Hodnota K (m/s^2) 1.5
Garantovaná hlučnost [db (A)] 113
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 99
Délka nože v cm 40 CM
Vyměnitelný vzduchový filtr ano
Objem olejové nádrže v ml 210 ML
Mazání řetězu automaticky
Maximální rychlost řetězu 21
Napínání řetězu s nářadím
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.