AKU strunová sekačka solo® by AL-KO GT 4235.2

Produktové číslo: 127644 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Vyvážený design a pohodlná manipulace
  • Regulace rychlosti (Eco & Power Speed) pomocí posuvného knoflíku
  • Včetně nože a cívky se strunou (hlava pro rychlé a snadné navíjení)
  • 36V lithium-iontová baterie (baterie a nabíječka nejsou součástí balení)
  • Ergonomická rukojeť kola pro pohodlnou práci
  • Provoz s nízkými vibracemi

Prémiové sečení s akumulátorovou strunovou sekačkou - křovinořezem solo® by AL-KO GT 4235.2

Inovativní technologie baterií s vysokou rezervou energie. Agregát AL-KO GT 4235.2 přesvědčí perfektními výsledky sečení v osvědčené kvalitě AL-KO. Šetrné sekání pro životní prostředí: tiché a bez výfukových plynů.

Výkonný, nezávislý a ekologický

Akumulátorová strunová sekačka - křovinořez je napájena 36V Li-Ion akumulátorem 36 V s kapacitou 4 Ah nebo 5 Ah. Jedna baterie pro mnoho zahradního a lesnického nářadí. Výkonný křovinořez pro vaši zahradu má sílu ořezávat křoviny atd. Velmi efektivní i pro větší plochy. Díky výkonnému bezkomutátorovému motoru se ideálně hodí pro zkušené majitele zahrad, kteří chtějí ušetřit enormní množství času. Díky tichému pohonu zůstanou vaši sousedé nerušeni.

Vyvážený design, ergonomicky tvarované rukojeti kola a provoz s nízkými vibracemi zaručují práci bez únavy. Normální rychlost lze změnit z Eco na Power pomocí posuvného knoflíku. Včetně strunové hlavy Fast & Easy (pracovní šířka 36 cm) pro snadné navlékání a rychlé navíjení řezné struny bez montování. Součástí je také robustní 3-zubý kotouč se šířkou záběru 25,5 cm pro použití v náročnějším terénu.

Baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky.

Kupte si akumulátorový křovinořez GT 4235.2 od AL-KO

Kupte si akumulátorový křovinořez GT 4235.2 již nyní v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Pokud chcete kompletní sadu s baterií (36 V / 5 Ah) a nabíječkou, doporučujeme model GT 4235.2 s číslem položky 127673.

Naše výhody pro vás: Naše dvouletá záruka výrobce zahrnuje také baterii tohoto zařízení.

Technická specifikace

450 CM
2 MM
182 CM
rychlonavíjecí
M10 x 1,25 Linksgewinde
Značka solo by AL-KO
Pracovní šířka struny v cm 36 CM
Produktová řada PREMIUM pro
Kompatibilní baterie 113280, 113524
Dělitelná hřídel ne
Pracovní doba 5 Ah v min 77 MIN
Garantovaná hlučnost [db (A)] 96
Hmotnost brutto v kg 5.3 KG
Akumulátorová řada AL-KO 36 V
Pracovní šířka nože v cm 26 CM
Nastavení závitu automaticky poklepem
Typ pohonu AKU
Hmotnost netto v kg 3.7 KG
Pracovní doba 4 Ah v min 61 MIN
Průměr žacího ústrojí v mm 24 MM
Návod k produktu Manuál (5.85MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (129.28KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.