R 85.1 Li

Produktové číslo: 127617 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Plynulý elektrický pohon
  • Velká Li-Ion baterie 72 V / 31 Ah pro dlouhou provozní dobu až 1O0 minut
  • Sečení až ke krajům na obou stranách
  • Zvýšený komfort díky tichému sekání
  • Přizpůsobení rychlosti žacích nožů v obtížných podmínkách
  • Pohodlně vyprazdňovací schránka s teleskopickou pákou a akustickým signálem naplnění
  • Tempomat a přední LED světla
  • Výkonný pomocník pro zahrady až 4500m2 velké

Manévrovatelnost, odolnost a udržitelnost: To slibuje pojízdná sekačka R 85.1 od AL-KO. Ideální partner pro středně velké a členité zahrady až 4500m2.

AKU Rider R 85.1

Malý, ale výkonný a hbitý zároveň. Jako pojízdná sekačka na trávu je AKU Rider R 85.1 univerzálním pomocníkem proti vysoké trávě ve středně velkých nebo členitých zahradách. Pohodlně nastavitelné sedadlo v kombinaci s volantem a snadná obsluha ovládacích prvků nabízí vysokou úroveň pohodlí. Rider R 85.1 nepostrádá nic, co by uživatel potřeboval - zejména pokud jde o udržitelnost - nízkoemisní sečení bez výfukových plynů.

Technická specifikace AKU Rider R 85.1

Se pracovní šířkou 81 cm a poloměrem otáčení pouhých 50 cm je Rider R 85.1 ideální pro členité zahrady s úzkými koridory. Rider je napájen Lithium-Iontovou baterií 72 V / 31 Ah, která dokáže vyvinout rychlost až 6,5 km/h vpřed a 5 km/h vzad. Výšku sečení lze nastavit v 10 polohách a centrálně v rozmezí od 2,5 cm do 13 cm. Pohon je plynulý prostřednictvím nožního hydrostatu. Velký sběrný koš s akustickým signálem naplnění lze snadno vyprázdnit pomocí teleskopické páky. Litinová zadní náprava zajišťuje obzvláště dlouhou životnost a konstrukční odolnost. Díky žacímu ústrojí, které přesahuje kola, můžete na obou stranách pohodlně sekat trávu až ke kraji.

Kupte si AKU Rideru R 85.1

Jednoduše si kupte AKU Rider R 85.1 v našem e-shopu nebo u nejbližšího autorizovaného partnera ve vašem okolí. S naším AKU Riderem půjde práce od ruky a navíc při nulových emisích a hlukové zátěži.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 127617
Kód zboží EAN 4003718061871
Hmotnost netto v kg 173 KG
Rozměr délka v cm bez kartónu 200 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 84.8 CM
Rozměr výška v cm bez kartónu 104 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 97
Produktová řada PREMIUM pro
Značka solo® by AL-KO

Zdroj energie

Typ pohonu AKU
Kapacita baterie (interní) Ah 31
Doba nabíjení akumulátor v min 720 MIN
Výdrž baterie (interní) v min 150 MIN
Napětí baterie (interní) V 72 V

Systém sečení

Šířka záběru v cm 81 CM
Nastavení výšky sečení Centrálně - 10 poloh
Funkce mulčování ano
Boční výhoz ano

Pracovní plocha

Vhodná plocha do m² 6000 QM
Ukazatel naplnění koše ano
Objem sběrného koše v litrech 190 L
Materiál sběrného koše Tkanina

Pohonný systém

Průměr zadního kola v palcích 13X5.0-6
Průměr předního kola v palcích 11X4.0-5

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (33.85MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (124.83KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.