CS 4030 Li 36V

Produktové číslo: 113616 Tato položka je nedostupná
Opět dostupné: 19.07.2024
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Tato akumulátorová řetězová pila vás přesvědčí svým štíhlým tvarem, nekompromisní výbavou a bezkabelovým napájením z akumulátoru Li-Ion bez emisí.silný řezný výkon a dlouhá životnost
  • Model řady EnergyFlex, tedy bez akumulátoru a nabíječky
  • Snadné napnutí řetězu bez nářadí
  • Automatické mazání řetězu s kontrolním průzorem v olejové nádrži
  • Bezpečnost zajišťuje systémová brzda a ochranná clona na ruce s rychlým zastavením řetězu

Akumulátorová řetězová pila AL-KO CS 4030 Li 36V

Naše akumulátorová řetězová pila - vysoká tažná síla a řezný výkon - bez emisí a perfektní ergonomie pro práci bez únavy.

Technické detaily akumulátorové řetězové pily AL-KO CS 4030 Li:

Lze kombinovat s bateriovým pásem BBA 40 pro optimální rozložení hmotnosti a tím snížení hmotnosti o 30 %. Bezkomutátorový motor je výkonný a výkonný a poskytuje dostatek tažné síly. A to vše bez toxických výfukových plynů nebo otravných elektrických kabelů. Pohodlné nastavení řetězu díky napínání řetězu bez použití nářadí. Systémová brzda a chránič ruky s rychlým zastavením řetězu zajišťují maximální bezpečnost. S délkou vodící lišty 30 cm a automatickým mazáním řetězu můžete pracovat efektivně a pohodlně.

Kupte si akumulátorovou řetězovou pilu AL-KO CS 4030 Li 36V

Akumulátorovou motorovou pilu CS 4030 Li 36V můžete zakoupit přímo v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Je ideálním partnerem pro efektivní péči o stromy.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 113616
Kód zboží EAN 4003718058512
Hmotnost netto v kg 4.45 KG
Hmotnost brutto v kg 5.81 KG
Napínání řetězu bez nářadí
Typ struny poloviční klín
Garantovaná hlučnost [db (A)] 101
Pilový řetěz 3/8"
Členění 3/8"
Značka AL-KO
Produktová řada Comfort

Zdroj energie

Typ pohonu AKU
Akumulátorová řada AL-KO 36 V
Kompatibilní baterie 113280, 113524
Pracovní doba 4 Ah v min 20 MIN
Pracovní doba 5 Ah v min 30 MIN
Kompatibilní AKU pásy 113786

Žací ústrojí

Maximální rychlost řetězu 16.3
Délka nože v cm 30 CM

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (4.69MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (101.67KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.