Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že všechny objednávky došlé po 14.12.2023 budeme odesílat nejdříve 02.01.2024, děkujeme za pochopení.

46.0 SPI-A Comfort

Produktové číslo: 119940
OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • Bezproblémový 1rychlostní pohon kol
  • Elektrický start klíčkem zapalování s moderní Li-Ion technologií
  • Pohodlné centrální nastavení výšky sečení
  • Těleso z ocelového plechu s technologií MaxAirflow pro nejlepší vlastnosti při sekání a sbírání
  • Ergonomicky tvarovaná řídítka s pohodlným úchopem
  • XXL kolečka pro snadný postup
  • Sběrný koš s ukazatelem stavu naplnění
  • Přední madlo pro snadné přenášení

Benzínová sekačka AL-KO 46.0 SPI-A Comfort  inovativní a pohodlná

Benzínová sekačka Comfort 46.0 SPI-A od AL-KO se prezentuje vysokým stupněm inovace. Tato sekačka na trávu, vyvinutá v Německu a vyrobená v Rakousku, nabízí nejvyšší kvalitu. Díky modernímu designu zaujme na každé zahradě. Vybrané komponenty a materiály zvyšují životnost benzínové sekačky. A díky spolehlivým a efektivním funkcím a také inovativní technologii vám benzínová sekačka Comfort 46.0 SPI-A usnadní vaši práci na zahradě doma. Pohodlné elektrické startování díky klíčku zapalování u benzínové sekačky Comfort 46.0 SPI-A Agilní a pohodlné použití.
Se šířkou sečení 46 cm zajišťuje benzínová sekačka Comfort 46.0 SPI-A rychlý postup i na středně velkých zahradách (do 1400 m²). Nastavení výšky sečení se pohodlně nastavuje centrálně v 7 polohách. Výšku sečení lze nastavit v rozmezí 30-80 mm. S motorem AL-KO Pro 170 o výkonu 2,6 kW s inovativní technologií elektrického startování je startování hračkou.
Díky 1rychlostnímu pohonu kol a XXL kolům s hladkým chodem je pohyb po zahradě bez námahy. Funkce 3INONE nabízí sečení, chytání a mulčování. Ergonomicky tvarovaná řídítka zvyšují komfort při práci. Odřezky trávy se dostávají k zadní části 60 l koše na sběr trávy s ukazatelem úrovně naplnění přes extra vysoké pouzdro z ocelového plechu s technologií MaxAirflow, což znamená, že je naplněn až po okraj, a proto se musí méně často vyprazdňovat.

Kupte si benzínovou sekačku AL-KO 46.0 SPI-A Comfort

Jednoduše si zakupte benzínovou sekačku AL-KO 46.0 SPI-A Comfort v našem internetovém obchodě nebo vyhledejte prodejce ve svém okolí.

Technická specifikace

Typ pohonu Benzínový
Model motoru 029
Objem v ccm 166
Výkon v kW 2.6 KW
Počet otáček v ot./min 2850
Hmotnost netto v kg 37.2 KG
Pohon kol 1 rychlostní pohon
Elektrický start ano
Počet válců motoru 1
Objem sběrného koše v litrech 60 L
Hmotnost brutto v kg 42.1 KG
Materiál sběrného koše odolný plast
Vhodná plocha do m² 1400 QM
Nastavení výšky sečení Centrálně - 7 poloh
Materiál krytu ocel
Objem palivové nádrže v l 1 L
Funkce mulčování ano
Funkce 3v1
Max Airflow Technology Ano
Boční výhoz ne
Průměr předního kola v mm 200 MM
Průměr zadního kola v mm 280 MM
Sklopná rukojeť ano
Rychlost vpřed max. km/h 3.5 KMH
Výkon zařízení v kW 2.6
Kola s kuličkovými ložisky ano
Ukazatel naplnění koše ano
Primer ne
Délka krabice v cm 88 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 95
Automatický sytič ano
Šířka záběru v cm 46 CM
Značka AL-KO
Produktová řada Comfort
Návod k produktu Manuál (4.87MB)
Manuál (21.46MB)
Manuál (24.72MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (526.49KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.