38.4 E COMBI CARE

Produktové číslo: 114040 Skladem
Odešleme nejpozději 20.06.2024
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Plynulé centrální nastavení hloubky
  • Vhodné pro pracovní plochu až 800 m²
  • Lehké, ovladatelné 1nápravové zařízení. Bez emisí díky 1400W elektromotoru
  • 3-cestně výškově nastavitelná ergonomicky tvarovaná pracovní rukojeť
  • Obsahuje vertikutační válec (38 cm), vyčesávací válec (38 cm) a sběrný koš (50 l)

Lehký, ovladatelný a efektivní. S individuálními možnostmi nastavení

S elektrickým vertikutátorem AL-KO 38.4 E Combi Care můžete na domácí zahradě pracovat tiše a bez výfukových plynů. Díky své velmi lehké konstrukci a speciální ovladatelnosti je zařízení ideální pro téměř všechny zahrady, zejména pro parcely a klikaté pozemky. Výšku rukojeti lze nastavit 3krát podle vašich osobních potřeb, což znamená, že můžete pracovat ergonomicky a bez únavy. Dejte svému trávníku prostor k opětovnému dýchání a možnost dobře absorbovat živiny. Bezemisní práce v novém funkčním designu 38.4 E Combi Care pohání elektromotor o výkonu 1 400 W. To znamená, že elektrický vertikutátor lze používat bez přestávky a ušetříte si výměnu baterie nebo plnění vertikutátoru palivem. Kompaktní konstrukce vertikutátoru s pracovní šířkou 38 cm zajišťuje pohodlnou práci a díky 1osému provedení snadné manévrování v zatáčkách a kolem překážek. Hloubku vertikutačního válce lze centrálně a plynule nastavit (+6 až -14 mm). Vertikutační válec je vybaven 14 robustními ocelovými noži, které udržitelně odstraňují mech, plevel a plsť trávníku a zajišťují dlouhou životnost elektrického vertikutátoru. Samostatně stojící zadní kola zabraňují usazování trávy a poskytují vám lepší trakci. Včetně: 50 l látkového sběrného koše a odpovídajícího vyčesávacího válce s drátky.

Kupte si elektrický vertikutátor AL-KO 38.4 E Combi Care

Kupte si elektrický vertikutátor 38.4 E Combi Care nyní v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Pokud byste chtěli vertikutátor s benzínovým motorem, doporučujeme 38 P Combi Care.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 114040
Kód zboží EAN 4003718064759
Hmotnost netto v kg 12 KG
Rozměr délka v cm bez kartónu 108 CM
Rozměr výška v cm bez kartónu 100 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 59 CM
Hmotnost brutto v kg 14 KG
Materiál krytu odolný plast
Pracovní šířka frézy v cm 38 CM
Počet ocelových nožů 14
Maximální hloubka řezu 14 MM
Minimální hloubka řezu 6 MM
Pracovní šířka válce cm 38 CM
Scarifying Max Depth (mm) 14 MM
Scarifying Min Depth (mm) 6 MM
Počet nožů na válci 24
Možnost provzdušňování ano
Garantovaná hlučnost [db (A)] 99
Produktová řada Classic
Značka AL-KO

Zdroj energie

Typ pohonu Elektrický

Ovládání

Nastavitelná výška rukojeti ano
Sklopná rukojeť ano

Pracovní plocha

Vhodná plocha do m² 800 QM
Ukazatel naplnění koše ne
Objem sběrného koše v litrech 55 L
Materiál sběrného koše Tkanina

Motor

Výkon motoru ve wattech 1400 W

Systém sečení

Nastavení výšky sečení Manuálně - plynule

Pohonný systém

Průměr zadního kola v mm 94 MM
Průměr předního kola v mm 205 MM
Kola s kuličkovými ložisky ne

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (6.26MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (1.5MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.