2000i

Produktové číslo: 130933 Omezené množství
Odešleme nejpozději 20.06.2024
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Lehký, kompaktní pro výrobu elektrické energie
  • tichý chod díky opláštění přístroje
  • Obzvláště vhodný pro kempování, volný čas a využití na zahradě
  • 230 V zásuvka pro jednoduchý odběr elektrického proudu.
  • Snadné přemisťování díky integrované rukojeti
  • Pokud je požadován kvalitní proud pro provoz citlivých přístrojů jako počítačů, TW a HIFI přístrojů je právě správnou volbou invertor.

Zákazníci také často kupují...

Prod. č.: 130933
16 490,00 Kč
Tento produkt
1 290,00 Kč
Omezené množství
119,00 Kč
Skladem

Celková cena za všechny produkty

18 228,00 Kč

Včetně 21% DPH . .

Citlivá invertorová elektrocentrála AL-KO 2000i Premium

Díky své speciální konstrukci a nezávislosti na kolísání otáček motoru jsou měniče vhodné zejména pro zvláště citlivá zařízení, jako jsou notebooky nebo televize, protože poskytují velmi stabilní frekvenci. Napájení pro větší nezávislost Invertorová zařízení se používají především v kempování a karavaningu. Používá se také ve vodáctví, motoristickém sportu a na zahrádkách. Bez ohledu na místní rozvodnou síť jste zásobováni elektřinou například pro provoz počítače, televizoru, klimatizace nebo chladničky. Stačí naplnit, zapnout a získat elektřinu. Pokud chcete slavit ve své přírodní zahradě nebo na zahrádce, tato elektrocentrála poskytuje atmosférické osvětlení a spolehlivý provoz hudebního systému. Kromě stabilní frekvence se tento model pyšní nízkou hmotností, kompaktností, mobilitou a nízkou provozní hlučností.

Kupte si elektrocentrálu AL-KO 2000i Premium

Kupte si elektrocentrálu 2000i Premium nyní v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Pokud jako elektrocentrály preferujete rámová zařízení, doporučujeme model 6500-DC, 3500-C nebo 2500-C.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 130933
Kód zboží EAN 5769720520209
Hmotnost netto v kg 21 KG
Rozměr délka v cm bez kartónu 49.9 CM
Rozměr výška v cm bez kartónu 45.5 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 28.5 CM
Produktová řada Premium
Značka AL-KO

Zdroj energie

Typ pohonu Benzínový

Motor

Objem palivové nádrže v l 4 L
Objem v ccm 79
Výkon v kW 1.6 KW
Počet válců motoru 1

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (11MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (140.46KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.